Úvodní stránka
Spolek KOLT
Z historie našich akcí
O táborech
Lidé KOLTu
Fotogalerie
Stáhněte si
Stáhněte si
Napište nám

logo.gif, 7,5kB
1beh.gif, 2,2kB 2beh.gif, 2,3kB 3beh.gif, 2,3kB 4beh.gif, 2,2kB
JEDNOTLIVÉ BĚHY NAŠICH TÁBORŮ
(klikněte na příslušný symbol)


Download

Na této stránce máte možnost stáhnout si všechny aktuální důležité dokumenty pro přihlášení na naše tábory. Podrobné instrukce, jak s nimi naložit, se dozvíte na stránce o chystaném letním táboře či zimním táboře, nebo samozřejmě v pokynech.

Papírovou přihlášku na naše tábory byste tu ale hledali marně. Přihlašování na KOLTí tábory probíhá z mnoha důvodů již jen a pouze elektronicky na tomto webu prostřednictvím tzv. e-přihlášky. Ta je ale funkční vždy pouze v období, kdy probíhá přihlašování na dané tábory a pouze do naplnění kapacity příslušného turnusu.

Co tu tedy najdete?

  • pokyny k přihlašování – veškeré důležité informace o táborech, jak postupovat při přihlašování, info k placení, potřebná dokumentace atp. POZOR, u letního tábora se jedná o verzi platnou primárně pro Čeřínské tábory. Detailní info k přihlašování na tábory ve Velké Lečici / Dolním Sedle najdete na stránkách daných táborů
  • doporučený seznam věcí – buď jako samostatný soubor, nebo je součástí pokynů
  • posudek lékaře – za každé dítě musí být odevzdán u odjezdu na tábor táborové zdravotnici. Jeho platnost je 24 měsíců od data vydání; lze jej tedy použít opakovaně. U odjezdu proto odevzdávejte fotokopii, originál si ponechte pro případné další použití v budoucnu.
  • prohlášení rodičů ("bezinfekčnost") - za každé dítě musí být odevzdáno u odjezdu na tábor táborové zdravotnici. Nesmí být starší jednoho dne od data odjezdu na tábor a týká se samozřejmě vždy pouze aktuálního tábora – odevzdává se originál, podepsaný zákonným zástupcem dítěte.

K rozbalení souborů s příponou zip můžete použít například program WinZip.

LETNÍ TÁBORY 2021
Přihláška   Papírovou přihlášku již nevyužíváme, použijte e-přihlášku.
zdr_karta_bezinfekcnost.pdf PDF zdravotní karta - část Prohlášení rodičů.
zdr_karta_posudek.pdf PDF zdravotní karta - část Posudek lékaře.
pokyny-Cerin.pdf PDF Pokyny a doporučení pro dětské účastníky letních táborů v Čeříně.
letni_tabor.zip WinZip
PDF
obsahuje všechny momentálně dostupné soubory k letním táborům

Webmaster