Zprávy z tábora
Dnes je pondělí 6. února 2023
stránky KOLTu

[10.07.2008] Hurá na puťák    (první běh)
Opět pár nformací z Čeřína! Včera po poledním klidu proběhlo již avizované sportovní odpoledne, mimo jiné turnaj v ping-pongu a také odveta ve fotbale mezi vyzyvateli - výběrem nejlepších kluků - a mužstvem vedoucích. Ale ani naporduhé se to mladým moc nepovedlo, tentokráte si odnesli dokonce jěště o gól vyšší debakl než při úvodním klání - 1:8! Kromě toho se hrál také volejbal. Zkrátka odpočinkový den před dnešním puťákem.

Dnes, tedy ve čtvrtek, vyrazil celý tábor po oddílech na puťák. Nejstarší jdou směrem na Lipno (Frymburk), 4.+3. oddíl směr státní hranice (Dolní Dvořiště)a nejmladší dva oddíly směřují kamsi do prostoru Rožmberka. Úkol všech je ale jasný - pokusit se objevit shromaždiště, nebo alespoň získat jakoukoliv informaci o něm. Stále nám chybí 15. artefakt a bez něj se nemůžeme pokusit o návrat do naší doby!!

V táboře zůstalo 5 marodů, tedy dětí, které na puťák jít nemohly. Máme dva kulhající, pak také nějaká lehlá onemocnění (bolesti hlavy a zad). Uvidíme, snad to nebude nic vážného.

Zatím stále ještě z Prahy (ale už se to blíží :-) ) zdraví všechny rodiče

Lukmen