Zprávy z tábora
Dnes je pondělí 21. ledna 2019
stránky KOLTu

[14.08.2007] Pozdrav z tábora    (třetí běh)
Zdravíme rodiče a další příznivce našeho tábora z Čeřína! Všechny děti jsou v pořádku, dokonce se na nás konečně začalo dnes smát sluníčko a všechno klape tak, jak má.
Poté, co byli v sobotu všichni budoucí zaklínači dopraveni do zaklínačské školy na Kaer Morhaen a ubytováni ve stanech, si čtyři nejzkušenější učni vybrali členy svého týmu a následně i svého Mistra meče, takto vůdce klanu. Tak se zrodily klany vlka, orla, medvěda a rysa.
V neděli započal výcvik budoucích zaklínačů, zahráli jsme si na svolávání rodu a poté na autogramiádu, při níž si děti musely vyběhat souhlasy Mistrů meče k přijetí do učení na Kaer Morhaen. Ani odpolední déšť nám nezabránil uspořádat slavnostní zahajovací oheň, při kterém jsme do svých kruhů třetího běhu táborů o.s.KOLT slavnostně přijali nováčky a předali jim znaky lesní moudrosti se znakem uzle přátelství. Zvuky kytar a našeho zpěvu byly přerušeny tajemným zjevením věštkyně, která nám prozradila, jak dosáhnout prestiže a jak bude výcvik v zaklínačské škole probíhat.
Dnes jsme začali velkým mytím a programem po družinkách alias klanech a poté proběhla velká hra, při které zaklínačští učedníci v okolí tábora hledali bestie a jejich předky.
Doufáme, že se všechno bude dařit tak, jako doposud a že nám bude přát i počasí. V tuto chvíli svítí hvězdy a je krásně jasná obloha, takže vyhlídky jsou víc než dobré.
Brzy se ozveme s dalšími zprávami.

Šipka