Zprávy z tábora
Dnes je pondělí 6. února 2023
stránky KOLTu

[15.02.2013] Oříšek je na dohled    (první běh)
Zdravíme z tábora!
Od poslední zprávy se toho zase tolik událo - děti mají stále sílu lyžovat, takže vyrážíme 1-2krát denně na sjezdovky a v podstatě všichni, co si přivezli lyže na nich skutečně jezdí :).
Ve zbylém čase jsme ve středu uspořádali sjezd Super-G a slalom na bobech na tratích těsně vedle chaty, které si děti samy připravily. I přes počáteční nechuť vylézt z tepla chaty si nakonec závodění užily a některé výkony byly opravdu pozoruhodné!
Večer se konal program pralidí, kdy jsme se seznámili pořádně s filmovou hvězdou Mannym a jeho manýry. Děti musely odpovídat na otázky z jeho života, poté poznávat, co se změnilo na scéně a dále splnit náročnou byrokratickou misi, aby nakonec dostaly od šamana povolení vyrazit na lov. Tlupy už se o dost přiblížily k vrcholu s oříškem, jedné zbývají již pouhé tři stupínky!!
Ve čtvrtek proběhl kromě klasického lyžování i hokej na plácku před chatou, kde se děti utkaly v urputném sportovním klání mezi sebou. Výsledky nejsou důležité, ale nasazení bylo obrovské.
Večer, jelikož byl Valentýn, jsme uspořádali diskotéku se třemi vstupy dospělácké Partičky: tlumočení ze Švédštiny, seznamku/párty a stopku. Myslím, že se nám to na dětmi vybraná témata velmi podařilo, hodně jsme se nasmáli a samozřejmě jsme si i vydatně zatancovali.

Kuchyně, zdraví i nálada si udržují vysoký standard nebo-li se máme skvěle.

Sepsal Straka