Zprávy z tábora
Dnes je pátek 22. února 2019
stránky KOLTu

[11.02.2012] Poslední pozdrav ze šmoulí vesnice    (první běh)
Hlásíme se Vám již z Prahy, 1. běh zimního tábora na VKUSu, ze kterého jsme se v sobotu odpoledne vrátili, je už minulostí. Přesto dovolte ještě pár slov ke konci tábora.

Středa i čtvrtek proběhly v tradičním formátu, dopolední prodloužené lyžování, následované, díky halogenovému osvětlení, pozdně odpolední zábavou na sněhu, ve středu hokejový turnaj a ve čtvrtek závody na lopatách. Čtvrteční večer se nesl v duchu příprav na páteční oslavu Modrého měsíce.
V pátek proběhly lyžařské závody na Pěnkavčím vrchu, odpoledne jsme se věnovali balení a večer proběhla dlouho očekávaná oslava Modrého měsíce, neboli diskotéka. V jejím průběhu jsme vyhlásili výsledky lyžařských závodů, bodování pokojů a především šmoulotáborové hry.

V sobotu běželo všechno jako po másle. Závěrečné balení, úklid pokojů a chaty, přesun bagáže nahoru (ke skůtrům) a dětí a dospělých pro změnu dolů jsme zvládli tak rychle, že jsme nakonec čekali i na příjezd busu.

I přes mrazy jsme si, letos jinak téměř ideální podmínky, užili a nezbývá tedy, než se těšit na setkání buďto v létě v Čeříně, nebo za rok zase na horách!

Vaši Šmoulové (Pytlák, Šipka, Ovečka, Lucka, Pája, Míša, Milan, Dan, Langhi, Ančí, Jančí a Marietta)