Zprávy z tábora
Dnes je pátek 22. února 2019
stránky KOLTu

[26.07.2011] Další dny hlídky v AM    (třetí běh)
Opět vás zdraví ze skoro krásného města na řece Ankh jeho Patricij.
V pondělí večer nás ještě překvapilo setkání Bratrstva ebenové noci, které provedlo rituál okolo Neviditelné univerzity a tím zjevilo hlídkám to, jak vypadaá jejich svět - čtyři sloni stojí na zádech obří želvy a na svých bedrech nesou celou naší Zeměplochu! Jak úžasné!
Úterý pak bylo dopoledne věnováno očistě hlídek v městských lázních (mnozí už to notně potřebovali :) a trénonování výslechu svědků. Po vynikajícím rizobědu, jsme se věnovali sestavování identikitu jednoho zločince, jehož popis rozfoukal vítr po celém táboře.
Zbytek dne pak vyplnily zkoušky a družinový program.
Na večer je plánováno předčítání denních zpráv hlídek Patricijovi, zda se tyto už naučili skrývat diplomaticky nepříjemné informace mezi řádky.
Dnes už se nám nad AM trochu zlepšilo počasí, občas sprchlo, ale teď snad poprvé od soboty vykouklo slunce a mraky se protrhaly, takže je možné spatřit mé město v celé jeho kráse. Navíc jsme dnes úspěšně prošli kontrolou zeměplošského Cechu hygieniků, takže se naše město naštěstí nemusí zbourat a postavit celé jinde. Ať se nám tak daří i nadále...