Zprávy z tábora
Dnes je pondělí 21. ledna 2019
stránky KOLTu

[18.03.2011] Další vysílání televize VKUS    (druhý běh)
Vážení televizní diváci,

přinášíme další informace o vysílání televize VKUS. Středeční lyžování bylo definitivně poslední, pršelo celou noc a čtvrteční ráno bohužel nebylo jiné. Tím pádem jsme museli změnit program a některé reportáže zpravodajského týmu jsme zkrátili, jiné jsme byli dokonce nuceni zrušit. Plánovanné natáčení dokumentu redakce publicistiky o místních zajímavostech byl výrazně zkrácen a omezil se pouze na cestu do Úpy. I tak byl celý štáb promočený až na kost.
Proto jsme odpoledne mimořádně zařadili do vysílání pohádku. Ocitli jsme se ve skutečném kině, kde uvaděčka rozdávala i popcorn. Po skončení následoval kvíz a pak sportovní redakce mimořádně zařadila přímý přenos stolního hokejového turnaje.
Celý den byl navíc ve znamení hororů a členové štábu u sebe nosili ochranné kartičky, díky nimž se ubránili monstrům, která je napadala. Večer celý štáb procházel nebezpečnou bažinou a hledal zvláštní a magické tvory.
Dnes nás s ohledem na počasí čeká další pohádka, odpoledne začneme pomalu balit a večer pro nás redakce zábavy chystá disco.

Za vedení televize VKUS se s Vámi pro tuto chvíli loučí Marietta